![](https://11e881c0fd.cbaul-cdnwnd.com/e83245a115d8a138ffe261e607b92867/200000302-48e084a8e6/50000000.jpg?ph=11e881c0fd)
Μαρία Τσιαμτσιούρη (Αγγλικής)
Star student: Ένα πρόγραμμα για την ενίσχυση της αυτοεκτίμησης
Βιβλίο που έγραψαν στην Αγγλική γλώσσα οι μαθητές τριών σχολείων (Πειραιάς, Κρήτη, Καρπενήσι - Στ΄2ου ΔΣ και Ε΄4ου ΔΣ) στο πλαίσιο του προγράμματος National eTwinning, με θέμα: "Προστατεύω το σώμα μου, προστατεύω το περιβάλλον"
Video: eTwinning με τη συμμετοχή της Στ΄ τάξης του 4ου Δημοτικού Καρπενησίου και θέμα: "Ι' m Eco"